Byl jste někdy posedlý nějakým duchem?

29. října 2009 v 15:33 | trdielQo
Duchové přicházejí a snaží se posednout duchovní Mistry, ale to nemohou. Nedovolíme jim to. Je to Boží Vůlí, abychom s nimi bojovali.
Jednou, když mi bylo jedenadvacet let, ke mně přišlo a napadlo mě šest duchů. Byl jsem právě v posteli a začal jsem s nimi bojovat. Díky Boží Milosti museli tito duchové odejít, ale později se vrátili. Bylo to kolem třetí hodiny ranní a bylo to takové pozdvižení, že dolů sešli všichni obyvatelé domku - bylo jich jedenáct nebo dvanáct. Pouze můj bratr, který spal v mém pokoji na vedlejší posteli, mohl vidět, že jsem s něčím bojoval a mluvil cizí řečí. Nerozuměl smyslu toho, co jsem říkal, ale zapsal si, co slyšel, když jsem se hádal a bojoval. Potom se mě zeptal na smysl oněch slov, ale já jsem všechno zapomněl. Později jsem se koncentroval a meditoval a smysl oněch cizích slov jsem mu řekl.

Byli to zlí duchové. V nestřeženém okamžiku se nám zlí duchové často snaží vzít naše duchovní síly. A není to pouze duchovní síla, kterou berou. Pokud máte upřímnost, prostotu a především čistotu, budou se snažit vzít si ji také. Čistotu si vezmou nejdřív, protože vědí, že když někdo ztratí čistotu, nemůže již dělat další pokrok. Když chce mít člověk v duchovním životě něco trvalého, musí mít především čistotu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama